پسری روی اعصاب همه!

درباره محمد سیانکی که این روزها اتهام پرسپولیسی بودن را تحمل می نماید؛ او در این شرایط به عباس قانع طعنه زد!

پسری روی اعصاب همه!

به گزارش خبرنگاران، روزنامه شهروند نوشت: بیرون افتادن از صندلی حرفه ای و تبدیل شدن به یک طرفدار دو آتشه که هیچ منطقی در رفتار و کلامش ندارد! این شاید مهمترین تحلیلی است که بگردد درباره گزارش های محمد سیانکی به آن اشاره نمود و خیلی ها هم روی آن اتفاق نظر دارند. کاری به این مسأله نداریم که سیانکی در اصل طرفدار کدام تیم است. منتهی نحوه گزارش هایش ذهنیتی منفی علیه او به وجود می آورد که از یک تیم جانبداری می نماید و این مسأله در کنار استفاده از جملات و استعاره های بی ربط و شاید بی مزه به بزرگترین پاشنه آشیل گزارشگری تبدیل شده که شاید بتوان به صراحت گفت محبوبیتی بین مردم ندارد.

چرا جلالی به سیانکی حمله کرد؟

به این جملات توجه کنید: برانکو اگر کتاب بنویسه چطور مربی باکلاسی باشیم قطعا پرفروش ترین کتاب میشه، با این کمبود بازیکن فقط مونده برانکو و باقری لخت شن برن وسط زمین، نیمکت نشین های پرسپولیس رو فقط بستگانشون میشناسن، با اشاره به تصویر پخش شده میناوند؛ میناوند متعصب ترین پیشکسوت پرسپولیسه. اینها بخشی از جملات به کار برده شده از سوی محمد سیانکی در گزارش بازی پرسپولیس مقابل پیکان است. در زمان به ثمررسیدن گل دوم پرسپولیس توسط علیپور که فقط روی اشتباه کذایی دروازه بان به ثمر رسید، او گفت: چه گل زیبایی! جنجال اصلی اما در مصاحبه زنده بعد از بازی با مجید جلالی رخ داد که در همان ابتدا گفت در خدمت مربی بازنده هستیم. جلالی هم در جواب او گفت: اگر شما طرفدار پرسپولیس هستی، ایرادی ندارد که از پرسپولیس دفاع کنید اما وقتی بحث رسانه می گردد، برای من عجیب است!. مجموع این اتفاقات باعث شد استقلالی ها بگویند او پرسپولیسی است. پرسپولیسی ها هم با یادآوری گزارش تاریخی بازی استقلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا که با نتیجه 2 بر 2 به سرانجام رسید، او را متهم به استقلالی بودن می نمایند.

#نه_به_سیانکی

تقریبا هر بار که یک مسابقه فوتبال با گزارش محمد سیانکی از شبکه سه یا شبکه ورزش پخش می گردد، شاهد اعتراض شدید مردم به نوع گزارش و جملات انتخاب این فرد برای بیان کردن هستیم. به طور مثال در بازی معروف فینال لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و یوونتوس در فضای مجازی شایعه ای مطرح شد مبنی بر این که سیانکی به عنوان گزارشگر بازی انتخاب شده و همان موقع تندترین واکنش ها به این اتفاق را شاهد بودیم. مردم در همان مقطع در فضای مجازی هشتگ نه به سیانکی را داغ کردند.

کسی که اصلا محبوب نیست

از میزان اعتراض ها به گزارشگران فوتبال تلویزیون می توان به این جمع بندی رسید که سیانکی با وجود این که از پرکارترین گزارشگران سیماست که اتفاقا شانس گزارش در شبکه ورزش و شبکه سه به صورت همزمان را دارد، اصلا بین مردم محبوب نیست. میزان محبوب نبودن او البته خط بحران را هم رد نموده و تنها واکنش مردم به عملکرد سیانکی برای هر مسابقه اعتراض است و اعتراض. برای این اتفاق قابل تأمل می توانیم چند توییت منتخب را هم با هم مرور کنیم.

خود سیانکی اگه بخواد بازیایی که خودش گزارش نموده رو نگاه کنه تلویزیونو میوت میکنه

الان بگردی بین هشتگ ها توییت پسر سیانکی رو هم میتونی پیدا کنی که تهش زده #نه_به_سیانکی

تنها دلخوشی ما دیدن فوتباله و صداوسیما هر وقت سیانکی رو برای گزارش انتخاب می کنه این لذت رو تبدیل به زهرمار می کنه برای ما

بعد از کار تو معدن سخت ترین کار جهان تماشای فوتبال با گزارش سیانکیه

سیانکی واقعا خودش فکر می کنه گزارشگر خوبیه؟

دفاعیه و طعنه به عباس قانع!

سیانکی در مصاحبه روز گذشته خود با ورزش سه در برابر برخی اتهامات مطروحه از خود دفاع کرد و گفت: این که من طرفدار پرسپولیس هستم، نظر برخی از طرفداران فوتبال است و به این دیدگاه احترام می گذارم، اما واقعیت این است که وقتی برای استقلال هم گزارش می کنم، برخی می گویند سیانکی استقلالی است. من وقتی بازی استقلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا را هم گزارش کردم، پرسپولیسی ها به من اعتراض نموده و گفتند استقلالی هستی.

او در جنجالی ترین بخش صحبت های خود با کنایه زدن به برخی از دیگر گزارشگران از جمله عباس قانع گفته است: با تمام احترامی که برای همه همکارانم قایل هستم اما من مثل برخی گزارشگرهایی که به تازگی به این عرصه ورود کردند و با ادبیاتی غیر متعارف گزارش می نمایند تا مورد توجه باشند، کار نمی کنم. من نه ادبیات بدی در گزارش هایم داشتم و نه هوچی گری کردم. به نظر خودم هم یکی از بهترین گزارش هایی بود که برای پرسپولیس و پیکان انجام دادم. هرچند که به نظر منتقدان احترام می گذارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پسری روی اعصاب همه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسری روی اعصاب همه!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید