شما بگویید؛ بهترین گوشی های چینی متعلق به کدام برند است؟

زمانی صفت چینی به کالاهای کم کیفیت و به درد نخور تعلق می گرفت و نمی شد از یک کالای چینی انتظار عملکردی به خوبی کالاهای آلمانی، ژاپنی، آمریکایی و کره ای داشت. اما اکنون برندهای چینی معتبر محصولات بسیار با کیفیتی فراوری می نمایند که در عین داشتن عملکرد بسیار خوب، قیمت مناسبی هم دارند و همین باعث گردیده تا مورد توجه و اقبال مردم قرار بگیرند.

شما بگویید؛ بهترین گوشی های چینی متعلق به کدام برند است؟

برندهای چینی فراوری کننده گوشی های هوشمند، در یکی دو سال اخیر فروش قابل توجهی در بازار موبایل داشته اند. به طوری که از میان 5 برند برتر بازار جهانی گوشی های هوشمند، 3 برند متعلق به شرکت های چینی است. این آمار افزایش محبوبیت برندهای چینی را در میان خریداران گوشی های هوشمند نشان می دهد.

هواوی

ماه قبل و با انتشار آمار فروش کوارتر دوم تمامی برندهای فراوریکننده گوشی های هوشمند، معین شد که شرکت چینی هواوی توانسته 15.8 درصد از سهم بازار گوشی های هوشند را به خود اختصاص دهد و با پشت سر گذاشتن اپل، رتبه دوم برترین فراوریکنندگان گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد. بر طبق این آمار فروش گوشی های هوشمند هواوی در امسال 40.9 درصد نسبت به مقدار مشابه در سال گذشته افزایش داشته است.

شیائومی

6.2 درصد از سهم بازار گوشی های هوشمند نیز متعلق به دیگر برند معتبر چینی یعنی شیائومی است. شرکت شیائومی که با فراوری طیف گسترده ای از محصولات توانسته هواداران قابل توجهی پیدا کند، در زمینه فراوری گوشی های هوشمند نیز در یکی دو سال اخیر توانسته توجه ها را به خود جلب کند. فروش گوشی های هوشمند شیائومی امسال 48.8 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است؛ این رقم بیشتر از تمام برندهای دیگر است. در حال حاضر شیائومی رتبه چهارم برترین فراوریکنندگان گوشی های هوشمند را در اختیار دارد و اگر این روند رو به رشد خود را ادامه دهد به زودی صندلی سوم را از اپل خواهد گرفت.

اوپو

سومین برند چینی فراوریکننده گوشی های هوشمند در بازار ایران نسبت به هواوی و شیائومی کمتر شناخته گردیده است، اما در حال حاضر 8.6 درصد از سهم بازار جهانی را در اختیار دارد. شرکت اوپو هم محصولات الکترونیکی متفاوتی فراوری می نماید و شرکت بزرگی در چین محسوب می گردد. یکی از زیر برندهای اوپو شرکت وان پلاس است که دوسالیست وارد بازار فراوری اسمارت فون ها گردیده و در همین مدت زمان کوتاه توانسته توجه های زیادی به سمت خود جلب کند.

سایر برندهای چینی

زد تی ای و میزو دیگر برندهای چینی فراوری کننده گوشی های هوشمند که شاید به اندازه برندهای دیگر چندان شناخته گردیده نباشند اما حداقل در بازار چند میلیاردی چین عرضه می شوند و همین می تواند آن ها را از بسیاری از برندهای اروپایی بالاتر ببرد.

حال شما بگویید که به نظرتان برندهای چینی چه صندلیی در بازار گوشی های هوشمند دارند؟ کدام برند چینی و با کدام محصول می تواند گوی سبقت را از بزرگانی چون اپل و سامسونگ ببرد؟ اگر تجربه کار با این گوشی ها را داشته اید، میزان رضایت خود از این گوشی را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "شما بگویید؛ بهترین گوشی های چینی متعلق به کدام برند است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شما بگویید؛ بهترین گوشی های چینی متعلق به کدام برند است؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید