گرشاسبی: داور به حریف چربش داشت، به غیرت بازیکنان ایمان داریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید هنوز قیمت بلیت بازی برگشت تیمش برابر کاشیماآنتلرز مشخص نشده است.

گرشاسبی: داور به حریف چربش داشت، به غیرت بازیکنان ایمان داریم

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با خبرنگاران درباره شکست پرسپولیس برابر کاشیماآنتلرز اظهار کرد: بازی خوبی انجام دادیم اما داور کمی بازی را از حالت عادی خارج نموده بود و خیلی چربش به سمت تیم مقابل داشت. کارشناسان داوری هم گفتند وقتی بازیکن ما درحال تک به تک شدن است، چرا وقتی روی او خطا شد، داور کارت قرمز نشان نداد؟ پس چه زمانی کارت قرمز می دهند؟ این در حالی است که داور در دقیقه آخر به راحتی به سیامک نعمتی کارت قرمز نشان داد. او با عملکردش بازیکنان ما را عصبی نموده بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس نسبت به عملکرد داور رسما اعتراض خواهد نمود یا خیر، گفت: نمایندگان داوران در آنجا بودند و ما هم اعتراض خودمان را به گوششان رساندیم اما تصمیم داور دیگر عوض نمی گردد. ما به بازی برگشت امیدواریم تا ان شاءالله با حضور طرفداران بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

گرشاسبی توضیح داد: ما در زمین حریف دو بر صفر شکست خوردیم در حالی که یکی از گل های حریف صد در صد در موقعیت آفساید زده شد. با این نتیجه قطعا آنها می آیند که این نتیجه را در استادیوم آزادی حفظ نمایند اما ما به غیرت بازیکنان خودمان ایمان داریم تا ان شاءالله با یک بازی منطقی نتیجه مطلوبی را کسب کنیم. درست است که مشکل زیاد داریم اما با درایت برانکو می توانیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

وی درباره شایعات مربوط به برانکو و اینکه شاید پیشنهادات خوبی از باشگاه های خارجی دریافت کند هم گفت: الان زمان صحبت درباره این موضوع نیست و باید تمرکزمان روی بازی برگشت باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در باره وضعیت آماده سازی استادیوم آزادی نیز اظهار کرد: مسئولین در کوشش هستند و قول دادند که دو روز قبل از بازی، استادیوم را به ما تحویل دهند.

گرشاسبی در ادامه درباره بلیت فروشی دیدار برگشت پرسپولیس و کاشیماآنتلرز و اینکه آیا قیمت های 300 و 200 هزار تومانی صحیح است یا خیر، توضیح داد: با توجه به قراردادی که با اسپانسر داریم، بلیت فروشی در اختیار اسپانسر است اما در حال مذاکره هستیم تا قیمت مناسبی برای بلیت معین گردد. هنوز قیمت معین نشده و به زودی معین خواهد شد. در این باره هم باید بگویم شورای تامین مصوب نموده که تمام بلیت ها به صورت الکترونیکی به فروش برسد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا AFC الزامی برای حضور بانوان دارد یا خیر، گفت: به ما ابلاغی ننموده اند و فدراسیون در جریان این مسائل است. اگر بخشنامه ای بیاید، به دست فدراسیون می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گرشاسبی: داور به حریف چربش داشت، به غیرت بازیکنان ایمان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: داور به حریف چربش داشت، به غیرت بازیکنان ایمان داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید