مهدی تارتار: دوست دارم نشان دهم شاگرد خوبی برای جلالی بوده ام، در پارس جنوبی تیم اول و دوم نداریم

مهدی تارتار از سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران به عنوان استاد خود یاد کرد.

مهدی تارتار: دوست دارم نشان دهم شاگرد خوبی برای جلالی بوده ام، در پارس جنوبی تیم اول و دوم نداریم

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران خبرنگاران پویا، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: بازی مقابل استاد خودم آقای جلالی جذابیت ها و سختی هایی دارد. دوست دارم نشان دهم شاگرد خوبی برای او بوده ام.

وی ادامه داد: در جام حذفی استراتژی ها متفاوت تر است و چون بازی ها ممکن است در 90 دقیقه یا 120 دقیقه به انتها نرسد، تیم ها محتاط تر عمل می نمایند. ما در بازی فردا تغییراتی خواهیم داشت و بازیکنان باکیفیتی که کمتر فرصت بازی به آنها رسیده است، مقابل پیکان به میدان می روند تا ببینیم این بازیکنان کمتر استفاده گردیده چه عملکردی خواهند داشت.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا برای دیدار فردا از تیم دوم خود استفاده خواهد نمود یا خیر، توضیح داد: ما از روز اول به بازیکنان گفتیم که در پارس جنوبی تیم اول و دوم نداریم. همه بازیکنان در سطح خوبی قرار دارند و به همه آنها القا کردیم که حتی اگر در کوچه شان هم بازی می نمایند باید به دنبال برد باشند. ما تفکر پیروزی را در ذهن بازیکنان جا انداخته ایم. نمی گویم هدف اصلی ما لیگ برتر است، اما برای دیدار فردا 30، 40 یا 50 درصد بازیکنان تغییر خواهند کرد. تفکر ما به این شکل است و بازیکنان آن را درک می نمایند. امیدوارم مقابل پیکان هم به پیروزی برسیم.

تارتار در مورد رویارویی با یک تیم لیگ برتری در مرحله اول جام حذفی خاطر نشان کرد: ما از این موضوع استقبال می کنیم و از این بابت خوشحالیم. وقتی مقابل تیم های دسته پایین تر در جام حذفی بازی می کنیم این تیم ها یک بازی بسته و با خشونت ارائه می نمایند. خوشحالیم که در مرحله اول به مصاف تیمی لیگ برتری می رویم، چون اگر در مرحله اول از سد یک تیم لیگ برتری و یک بازی سخت عبور کنیم، مراحل بعد آسان تر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی تارتار: دوست دارم نشان دهم شاگرد خوبی برای جلالی بوده ام، در پارس جنوبی تیم اول و دوم نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تارتار: دوست دارم نشان دهم شاگرد خوبی برای جلالی بوده ام، در پارس جنوبی تیم اول و دوم نداریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید