شاگردان برانکو به دنبال طلسم شکنی، دوئل قلعه نویی و توشاک در نصف جهان

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با هفت دیدار در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار ادامه پیدا خواهد نمود.

شاگردان برانکو به دنبال طلسم شکنی، دوئل قلعه نویی و توشاک در نصف جهان

به گزارش خبرنگاران، هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با پنج بازی پیگیری خواهد شد که در دو دیدار مهم پرسپولیس مهمان صنعت نفت ابادان است و سپاهان و تراکتورسازی در اصفهان به مصاف هم خواهند رفت.

پنج شنبه، 1 شهریور

ماشین­ سازی تبریز – ذوب آهن، استادیوم بنیان دیزل، ساعت 18:00

در نخستین دیدار روز پنج شنبه تیم فوتبال ذوب آهن در تبریز مهمان ماشین سازی است. ماشین سازان که پس از تغییر مالکیت اوضاع خوبی ندارند، هنوز نتوانستند پیروزی را در لیگ هجدهم کسب نمایند و با 4 مساوی از 4 دیدار خود در رده دهم قرار دارند. شاگردان امید نمازی نیز با 5 امتیاز در رده هشتم هستند و می خواهند با پیروزی برابر ماشین سازی ضمن بازگشت به جمع مدعیان، شکست هفته گذشته خود مقابل سپاهان در داربی اصفهان را جبران نمایند.

نساجی مازدران – نفت مسجدسلیمان، استادیوم شهید وطنی، ساعت 20:15

تیم پانزدهم جدول رده بندی که به تازگی به لیگ برتر آمده و تنها دو امتیاز عاید تلاشش از چهار بازی ابتدایی لیگ هجدهم بوده، آماده تاریخ سازی با جواد نکونام و کسب اولین 3 امتیاز در لیگ برتر است. البته شاگردان کاپیتان سابق تیم ملی کار سختی دارند چون حریف آن ها که هفته گذشته توانست پرسپولیس را متوقف کند، از 4 دیدار خود در 3 بازی توانسته دروازه اش را بسته نگه دارد. این دو تیم که این فصل لیگ برتری شدند در رده های انتهایی جدول قرار دارند و انگیزه زیادی برای پیروزی و دل کندن از قعر جدول دارند.

صنعت نفت آبادان - پرسپولیس، استادیوم تختی آبادان، ساعت 20:15

پرسپولیسی ها که هفته گذشته صدر جدول را از دست دادند و به رده سوم سقوط کردند، حالا می خواهند طلسم تساوی های خود مقابل تیم های خوزستانی را در لیگ هجدهم بشنمایند و مقابل نفت آبادان به برتری برسند. پرسپولیس که با 8 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است، انگیزه زیادی برای شکست طلایی پوشان آبادانی دارند زیرا که می توانند با روحیه ای بالا به مصاف الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا بروند.

در سوی دیگر میدان، آبادانی هنوز نتوانستند با مربی جدید خود به پیروزی برسند و سه تساوی و یک شکست حاصل کار آن ها در 4 دیدار نخست لیگ هجدهم بوده است. تساوی مقابل استقلال خوزستان در هفته گذشته و بازی هجومی شاگردان بنتو دل هواداران صنعت نفت را به این خوش کرد که آن ها هم مانند فولاد و استقلال خوزستان بتوانند شاگردان برانکو را متوقف نمایند و با امتیاز از زمین خارج شوند.

جمعه، 2 شهریور

پدیده – پیکان، ورشگاه امام رضا، ساعت 18:35

صدرنشین لیگ برتر که توانست پس از شکست مقابل پرسپولیس در هفته اول، سه پیروزی را کسب کند، حالا به دنبال اثبات صندلی خود در مشهد هستند و می خواهند با پیروزی برابر حریف سرسخت خود یک هفته دیگر رده اول جدول را در اختیار خود نگه دارند. البته شاگردان یحیی گل محمدی کار سختی را برابر پیکانی دارد که تا اینجا توانسته نتایج خوبی را کسب کند و با 6 امتیاز در رده ششم قرار بگیرد. پیکانی ها هنوز طعم شکست را در لیگ هجدهم نچشیده اند و می خواهد با دست پر از دیار امام رضا به تهران بازگردند.

سپاهان – تراکتورسازی، استادیوم فولادشهر، ساعت 20:00

حساس ترین دیدار این هفته را شاگردان امیر قلعه نویی و جان توشاک در فولادشهر برگزار خواهند کرد. طلایی پوشان اصفهان که به دلیل نامناسب بودن شرایط استادیوم نقش جهان، مجبورند در فولادشهر از مهمان خود پذیرایی نمایند، با روحیه ای بالا به مصاف تراکتورسازی خواهند رفت تا ضمن کسب سه امیتاز و در صورت توقف پدیده و پرسپولیس مقابل پیکان و صنعت نفت آبادان، صدرنشینی را تجربه نمایند. بهترین خط حمله لیگ ایران در حالی از مهمان تبریز خود پذیرایی خواهد نمود که تراکتورسازان هفته گذشته توانستند نخستین برد خود را در لیگ هجدهم مقابل سایپا کسب نمایند و با 5 امتیاز در رده نهم جدول قرار بگیرند.

سایپا – پارس جنوبی، استادیوم دستگردی، ساعت 20:15

شاگردان تارتار که هفته گذشته کار بزرگی را انجام دادند و توانستند پس از مدت ها استقلال وینفرد شفر را شکست دهند، در حالی به مصاف شاگردان دایی می روند که که با 7 امتیاز در رده چهارم قرار دارند و نیم نگاهی به لغزش سه تیم بالاسری خود یعنی پدیده، سپاهان و پرسپولیس دارند. شاگردان دایی که پس از پیروزی پرگل هفته اول مقابل سپیدرود، چهره یک مدعی را به خود گرفتند، نتوانستند در ادامه پیروزی کسب نمایند و با 4 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفتند. این بازی خانگی فرصت مناسبی است تا نارنجی پوشان دوباره به جمع بالای جدولی ها بازگردند و نتایج سه هفته اخیر خود از جمله شکست مقابل تراکتورسازی را جبران نمایند.

استقلال خوزستان – سپیدرود رشت، استادیوم غدیر اهواز، ساعت 20:15

آخرین دیدار هفته پنجم در حالی در اهواز برگزار می گردد که دو تیم دوازدهم و شانزدهم جدول رده بندی به مصاف هم می روند. این دو تیم هنوز نتوانسته اند پیروزی را در لیگ هجدهم بدست بیاورند و به دنبال نخستین سه امتیاز خود دارند. نماینده شمالی لیگ برتر که اوضاع خوبی ندارد. با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفته، نتوانست در طول هفته گذشته تکلیف نیمکت خو را تعیین کند و توافقات نهایی برا عقد قرارداد با محمدرضا مهاجری برای این تیم حاص نشد. آبی های خوزستان که اقای گل فعلی لیگ برتر یعنی وحید خشتان را در ترکیب خود دارند دل به درخشش این بازیکن بسته اند تا بتوانند نخستین سه امتیاز خود را در هجدهیمن دوره لیگ برتر تجربه نمایند.

برنامه کامل بازی های هفته پنجم لیگ برتر

چهارشنبه، 31 مرداد

استقلال – فولاد، استادیوم آزادی، ساعت 20:15

پنج شنبه، 1 شهریور

ماشین­سازی تبریز – ذوب آهن، استادیوم بنیان دیزل، ساعت 18:00

نساجی مازدران – نفت مسجدسلیمان، استادیوم شهید وطنی، ساعت 20:15

صنعت نفت آبادان - پرسپولیس، استادیوم تختی آبادان، ساعت 20:15

جمعه، 2 شهریور

پدیده – پیکان، ورشگاه امام رضا، ساعت 18:35

سپاهان – تراکتورسازی، استادیوم فولادشهر، ساعت 20:00

سایپا – پارس جنوبی، استادیوم دستگردی، ساعت 20:15

استقلال خوزستان – سپیدرود رشت، استادیوم غدیر اهواز، ساعت 20:15

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شاگردان برانکو به دنبال طلسم شکنی، دوئل قلعه نویی و توشاک در نصف جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاگردان برانکو به دنبال طلسم شکنی، دوئل قلعه نویی و توشاک در نصف جهان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید