سونی نسل اول پلی استیشن را دوباره عرضه می نماید

در تاریخ 3 دسامبر، کنسول محبوب پلی استیشن 24 ساله می گردد. برای جشن دریافت این تولد، سونی یک نسخه خاص از اولین نسل پلی استیشن با نام PlayStation Classic عرضه می نماید.

سونی نسل اول پلی استیشن را دوباره عرضه می نماید

پلی استیشن کلاسیک دقیقا مشابه اولین نسل از این کنسول های محبوب و دوست داشتنی است و حتی دکمه ها و دیگر چیزها، مشابه همان کنسول است. البته دیگر جایی برای گذاشتن سی دی در آن وجود ندارد و بدنه دستگاه هم حدود 45 درصد کوچک تر گردیده است.

این کنسول همراه با دو کنترلر یا دسته، درست به شکل اولین دسته های پلی استیشن عرضه می گردد و همینطور 20 بازی نیز روی آن نصب گردیده است. از جمله این بازی ها می توان به Final Fantasy VII، Tekken 3، Ridge Racer Type 4 و Wild Arms اشاره نمود. برای بازی کردن تنها کافی است این کنسول را به برق و سپس با HDMI به تلویزیون وصل نموده و با وصل کردن دسته ها به آن، هر کدام از بازی ها را که می خواهید اجرا کنید. حتی مولتی پلیر برای بازی هایی مثل Tekken نیز در دسترس خواهد بود و با وصل کردن دو دسته می توان بازی کرد.

در حال حاضر اگر به این دستگاه علاقه مند باشید می توانید از طریق سایت سونی آن را پیش خرید کنید. فروش این کنسول از تاریخ 3 دسامبر یا 12 آذر ماه آغاز می گردد که نسل اول پلی استیشن نیز 24 سال پیش در چنین تاریخی در ژاپن برای اولین بار عرضه شد. قیمت این کنسول جذاب نیز 99 دلار معین گردیده که همراه با کنسول، دو دسته و 20 بازی از پیش نصب گردیده نیز دریافت می کنید.

شاید بتوان گفت بزرگ ترین رقیب این کنسول، Super Nintendo Classic Edition باشد که این کنسول نیز درواقع نسخه بازسازی گردیده کنسول خاطره انگیز نیتندو به شمار می آید که با قیمت 80 دلار در سال گذشته عرضه شد. هرچه باشد فکر می کنیم ایرانیان با کنسول سونی بیشتر خاطره داشته باشند و اگر این کنسول وارد کشور گردد، شاید فروش خوبی را هم تجربه کند. شما درباره این اقدام سونی چه فکر می کنید؟ آیا حاضر به خرید PlayStation Classic جدید هستید؟

منبع: GSMArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "سونی نسل اول پلی استیشن را دوباره عرضه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سونی نسل اول پلی استیشن را دوباره عرضه می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید